מדיניות האתר

מדיניות החזרת/החלפת מוצרים

פרחים וצמחים

פרחים וצמחים מוגדרים בחוק הגנת הצרכן כ”מוצרים מתכלים” ולכן אין חובה לבקלם בחזרה בחנות מרגע הרכישה.

אם זאת, בנסיך הקטן אני נותנים אפשרות החזרת/החלפת צמחים/פרחים עד יומיים מיום הרכישה באמצעות החזרת הצמח בכלי המקורי בצמוד לחשבונית קנייה. לא יינתן החזר כספי עבור צמח/פרח אשר נשתל בכד/עציץ אחר בחנות או מחוצה לה.

אין אחריות על צמחים/פרחים מרגע הרכישה מהיותם “מוצרים מתכלים”, ולכן לא תתקבלנה טענות כלשהן בנוגע לקליטת הצמח/פרח באדמה/כלי גידול או אורך חיי הצמח (לרבות מקרה בודד מתוך רצף צמחים/פרחים שנקלטו כראוי)

כל הצמחים/פרחים הנמכרים בחנות הינם באיכות גבוה ברגע יציאתם מהחנות, ומרגע זה אין החנות לוקחת אחריות על תוצאת הגידול בבית הלקוח.

בחנות הנסיך הקטן ניתן ייעוץ מקצועי על ידי המוכרים, עם זאת אין חנות הנסיך הקטן לוקחת אחריות על תוצאות הגידול בבית הלקוח עקב תנאים שאינם בשליטתנו, ייעוץ זה ניתן כהמלצה בלבד.

מוצרים משלימים לגינה

תתקבל  החזרת מוצרים משלימים לגינה אך ורק בתול 14 יום מיום הרכישה וזאת בתנאי שלא נעשה בהם שימוש ואינם פגומים ומלוכלכים בצמוד לאריזתם המקורית בתוספת חשבונית קנייה.

אפשרויות זיכוי

1 – החזר כספי יינתן אך ורק לזיכויים שערכם מעל 50₪, בקיזוז על פי לוק של 5% מערך הזיכוי או 100₪ (הנמוך מביניהם) בגין דמי טיפול, בנוסף להורדת הנחות במידה והתקבלו.

2 – במידה וערך הזיכוי קטן מ-50₪ יינתן זיכוי לקנייה חוזרת בחנות. הלקוח יקבל שובר לרכישה חוזרת בקיזוז הנחה וללא קיזוז דמי טיפול.

מדיניות האתר

1 – החנות תספק את המוצר הנבחר למקבל כפי שצוין על ידי המזמין בהזמנה, בתנאי שהמוצר הנבחר מצוי במלאי שבידינו וכן בתנאי שבבעלות המזמין כרטיס אשראי  תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, וחברת כרטיסי אשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקת הרכישה שביצע המזמין באתר. אם אין באפשרותנו לספק את המוצר המוזמן מכל סיבה שהיא למרות שהמוצר מופיע באתר, או שחברת האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים המוזמנים. במקרה זה נודיע טלפונית למזמין ונבצע ביטול של ההזמנה והחזר כספי במלוא הסכום ההזמנה.

2 – ניתן לבצע הזמנות משלוח לאותו יום בימים א-ה עד שעה 17:00 ובימי שישי וערבי חג עד 13:00. הזמנות שיקלטו מעבר לשעות הנ”ל יסופקו ביום עסקים הבא או שיינתן זיכוי כספי מלא בעבורן (בהתאם לבקשת הלקוח)

3 – בערב חג, ימי שישי ובימים בהם קיים עומס חריג של הזמנות, לא ניתן להתחייב על זמן משלוח, והוא יבוצע במהלך שעות הפעילות של יום העסקים בו הוזמן.

4 – החנות שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בהרכב הפרחים המצולמים באתר בהתאם לעונה ו/או למלאי הקיים בחנות, אולם, לא יכול שינוי בשווי הפרחים ובמראה הכללי של המוצר מבחינת צבעים, עמידות הפרחים וצורת המוצר.

מדיניות ביטול הזמנה

1 – רוכש המבקש לבטל הזמנה יודיע על כך בטלפון 03546452

2 – במידה וההזמנה בוטלה עד 30 דקות מרגע קליטתה באתר, יזכה הלקוח במלוא הסכום ששילם עבורה, כולל דמי משלוח (אם היו כאלה)

3 – במידה וההזמנה בוטלה לאחר 30 דקות מרגע קליטתה באתר, ובמידה שההזמנה הוכנה על ידי החנות אך לא נשלחה ליעדה, יחוייב הלקוח המזמין בתשלום של 30% מסכום ההזמנה לא כולל דמי משלוח (אם היו כאלה)

4 – במידה וההזמנה בוטלה לאחר 30 דקות מרגע קליטתה באתר, ובמידה שההזמנה הוכנה על ידי החנות וההזמנה נשלחה ליעדה, יחוייב הלקוח המזמין במלוא גובה ההזמנה כולל דמי משלוח (אם היו כאלה)

WhatsApp chat